Fırat Beyazıt ÇELİK


SIKINTI VAR?

Canım Kardeşim AŞIM


Sevgili Kardeşim Asım Çelik´in ölümünün ardında pek yazı yazmak içimde gelmedi, birkaç yazının ardında öyle ahkam, kahkam bir yazı ile siz sevgili okurlarımın karşısına çıkmadım bu acılı günümüzde hep bizi aradınız sordunuz, acımızı paylaştınız, bunun için sizlere minnettarız, sağolun, var olun.

Her kesin kendisine göre bir acısı vardır, ama Allah hiç kimseye acı veripte derman aratmasın.

Sevgili dostlar bundan sonra düzenli olarak yazıp aranızda bulunacağım, Neler ilk yazacağım, yazdıklarımla sizlerde bana eşlik edeceksiniz.

Başta siz güzel insanlardan söz ettikten sonra memleket meselelerine de değineceğiz.

Sevgili kardeşim Nezir Çelik biliyorum ikizini, canının ve hatta bedenin yarısı olan ikizini yitirmiş, her bir resmin altına bir şeyler yazarken, hepiniz bizim kadar acı çekiyorsunuz.

Tabiki, sevgili kardeşimiz Asım Çelik´i unutmadık, unutmayacağız. Mekanı cennet olsun.

Sevgili dostlar, birkaç zibidi piyasaya dadanmış, Fırat Beyazıt kardeşi ile ters düşmüş onun için yazmıyor,

Bunu söyleyenler önce haddini bilsin, onun-bunun masasında içkilerine malzeme olmasın. Kardeşimin gazetesi benim kültürümdür, baba ocağıdır orada benim kalenin şaha kalkmış, özgürlük abidesini orada tatmış, orada da devam edecek ki, bu özgürlük meşalesi orada yanmış, sonuna kadarda orda devam edecektir.

Laf taşıyan zibidiler kim olduğumu adam gibi adamlara sorabilirsiniz. Şimdilik birkaç isim vereyim ama gerisi gelecek.

Abdullah Dumlu, Hüseyin Demir, Hanifi Dumlu, Musa Turan, Maksut Konyar, Metin Öztürk, Prof.Dr.Çetin Kotan, Op.Dr. Ahmet Koç, Sevdin Koç, Ali Eryılmaz, Ali Tanrıverdi, Abdullah Semetay, M.Emin Öztürk, Ferit Ay, Mehmet Özen, Hüseyin Turan, Hasan Turan, Fahrettin Kaya, Av.M.Ali Kızılay, Oğuz Kafkaslı, Turgay Kafkaslı, Nihat Taştan, Gülten Aras Korkmaz, Lütfi Toktaş, Salih Deniz, Murat İzgieyi, Ayhan Aladağ, Tamer Aladağ, BAY-DER Başkanı Ahmet Dumlu, BAY-DER Eski Başkanı Zeki Semetay, Ataşehir AĞ-DER Başkanı Ebubekir Tanrıkulu, Hayrettin Fidan, Celal Semetay, Kadir Okçu,

Dostlarımın devamını sonrada sizlerle paylaşırım.  • Cuma -8 ° / -22 ° Güneşli
  • Cumartesi -5 ° / -19 ° Güneşli
  • Pazar -2 ° / -17 ° Parçalı bulutlu