NEZİR ÇELİK


ESNAF VE ÖĞRENCİLER MAĞDUR, KİMSENİN UMURUNDA DEĞİL…

Doğubayazıt Çevre Yolunda bulunan herkes TELEKOM’dan bi haber…


Özelleştirilen DOĞUBAYAZIT TELEKOM, o kadar özel hizmet veriyor ki, henüz ne bu hizmetten tam manasıyla faydalanan ne de düzenli olarak ödediği aylık faturanın karşılığını doğru düzgün alan oldu.

Onca insanın, işlerini sekteye uğratması da adamların umurunda değil.

Ağrı merkezli TELEKOM hizmeti sadece lafta var. Doğubayazıt’ta insanı bu konuda haddinden fazla mağdur. Pandemi münasebetiyle, online eğitim gören yüzlerce öğrenci, zaten okulu örgün okuyamamanın eksikliğini yaşarken, sizlerin layıkıyla iş yapmamanızın sorumsuzluğunu da çekmek zorunda kalıyor.

Mazeretiniz maşallah cebinizde, havadan nem kapıyorsunuz.

Yaptığınız işi adam gibi yapın, helalinden kazanın, bunca insanı, sizin beceriksizliğinizin maddi manevi faturasıyla perişan etmeye ne hakkınız var.

Online işlem üzerinden, ekmek parası kazanan insanlar, derslerinden geri kalan öğrenciler, ticaretini internet aracılığıyla yapan vatandaşlar şikáyet için muhatap bulamamanın sıkıntısı içerisinde iken siz, utanmadan her ay faturanızı ödetiyor en ufak bir gecikmeyi, icraya havale ediyorsunuz…

Dört dörtlük hizmet veriyorlarmış gibi Doğubayazıt’ta birde tek bir personelin ,eline mahkum ediyorlar…

İnternetin insan yaşamında önemli bir yer almasından sonra gözler Telekom’un hizmetlerine çevrildi. Doğubayazıt’ta her gün internet yayınları bozuk ve de çok verimsiz.

Bütün bunlara rağmen TELEKON idaresinin ilgisizliği nedeniyle internet bağlantısı günlerce kesilmekte ve kimsenin kılı kıpırdamamaktadır. Vatandaşlar adeta feryat ediyorlar “yok mu bu soruna çözüm bulan”

Bütün bunlara rağmen TELEKOM hizmetlerinin çok sıradan olduğunu söyleyen aboneler, “verdiğimiz paraların karşılığında hizmet alamıyoruz. Peki bizim haklarımızı kim koruyacak? Adamlar işin tekelini almışlar, karışan ve denetleyen yok, hizmet versin vermesin her ay istediği parayı da bizden alıyor” diye konuştular.

Kaliteli hizmet vermeden hizmet bedelinin alınmasının haksız bir iktisap olduğunu ifade eden vatandaşlar, “birileri çıkıp bu ticarethaneye müdahale etmelidir. Adamlar hizmet vermiyorlar. İnternet kullanan her kes bunu çok iyi biliyor. Peki bu haksızlık nereye kadar devam edecek” dediler.  • Pazar 3 ° / -5 ° Karlı - Yağmurlu
  • Pazartesi 4 ° / -4 ° Kar yağışı
  • Salı 3 ° / -6 ° Parçalı bulutlu

Ağrı

07.03.2021

  • İMSAK
  • GÜNEŞ
  • ÖĞLE
  • İKİNDİ
  • AKŞAM
  • YATSI