NEZİR ÇELİK


DOĞUBAYAZIT’LILARDAN AĞRISPOR’A BÜYÜK DESTEK…

Adaletin Bu mu Ağrı Yönetimi?...


Doğubayazıt'ın tek spor takımı olan Doğubayazıt spor açlık sınırının altında bir yaşam mücadelesi içinde kıvranırken, Doğubayazıtlı iş adamları, Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan'ın sunuculuğundaki tv programında Ağrı Spor için kesenin ağzını açtılar. 

Hele hele Savcı Sayan, onların isimleri anons edince, hemşerilerimiz bol keseden Ağrı Spora bağışta bulundular. Doğubayazıt Spor için bir yardım talep edildiğinde ise tabiri caiz ise canları çıkıyor.

Niye, çünkü Doğubayazıt'ın Savcı Sayanı yok ondan. Mübarekler Savcı Sayan'ın gözüne girmek için adeta biri birleri ile yarıştılar.

Lafa gelince de "BİZ DOĞUBAYAZITLIYIZ" diyorlar.

Ey ünlü Doğubayazıtlılar. Pazar Günü Doğubayazıt Spor NAHÇIVAN Spor ile bir dostlu maçı yapacak, inanır mısınız konuk takıma çay ikram edecek parası bile yok.

Şunun da bilinmesi gerekir ki Spor bir entegre bir çalışmadır. Tabi ki Ağrı Spora yardım yapılması gerekir. Fakat unutulmaması gerekir ki aynı mücadele içinde bulunan bir de Doğubayazıt Spor var.

Vali, Başkan, Rektör bir araya gelmiş, sadece bir takım için yardım topluyor. Allahtan Ağrı milletvekili Ekrem Çelebi ve İl Başkanı Abbas Aydın yok.   

Beyler, Doğubayazıt, nerede ise Ağrı kadar büyüklükte bir ilçe. Tek eksiği, belediyesi AK Partili değil. 

O nedenle Ağrı'ya bu kadar pozitif ayrımcılık sizleri rahatsız etmiyor mu?

Olsa olsa sizin yapacağınız şu olmalıydı, yapılan yardımlar bir havuzda toplanır, takımların başarıları ve konumları nazara alınarak bir dağıtıma tabi tutulurdu. Çünkü Vali ve Rektör Bütün ili temsil ediyor.

Vali ve Rektörün, sadece Ağrı merkezi temsil eden Savcı Sayan'a destek olmaları ve diğer ilçe takımlarını görmezden gelmeleri yönetim adaleti ilkelerine aykırı bir durumdur.hosref koç
28.09.2019 12:09:41
Ey ünlü Doğubayazıtlılar. Pazar Günü Doğubayazıt Spor NAHÇIVAN Spor ile bir dostlu maçı yapacak, inanır mısınız konuk takıma çay ikram edecek parası bile yok. Şunun da bilinmesi gerekir ki Spor bir entegre bir çalışmadır. Tabi ki Ağrı Spora yardım yapılması gerekir. Fakat unutulmaması gerekir ki aynı mücadele içinde bulunan bir de Doğubayazıt Spor var.

  • Perşembe 11 °C / 2 °C Güneşli
  • Cuma 13 °C / 5 °C Güneşli
  • Cumartesi 12 °C / 5 °C Parçalı bulutlu

Ağrı

24.10.2019

  • İMSAK 04:57
  • GÜNEŞ 06:20
  • ÖĞLE 11:57
  • İKİNDİ 14:55
  • AKŞAM 17:24
  • YATSI 18:42