Fırat Beyazıt ÇELİK


2018 CANIMIZI YAKTI?

.


      Gazetemizin babası sevgili kardeşim Nezir Çelik´in ikizi, gövdesinin ve bedenin yarısı Asım Çelik´imizi Mart 2018´de yitirdik. Acımız devam ediyor, yaramız sonsuza dek kanayacaktır.

        Tabi ki, biz aile olarak bu acının hiç dinmeyecek kadar farkındayız. Ama ne var ki, sevgili Nezir bizden çok acı çekiyor, ikizi ile birlikte çektiği resimlerin üzerine maniler atıp, yaramızı günbe, gün devşiriyor.

         Bunun için canlarımız, arkadaşlarımız, dostlarımız, akrabalarımız arar dururlar, Nezir neden bu kadar kendisini harap ediyor, hepimizi üzüyor ve bizleri de yoruyor, ben defalarca Nezir´i aradım, görüştüm ama ne yazık ki, acısını dindiremedim.

      ANLATAYIM!

İyilik-Der Yönetim kurulu üyesi iş adamı sevgili kardeşim Abdullah Semetay, Doğubayazıt´a giderek sevgili Nezir ile görüşüp, kendisine ve çevresine yazık ettiğini anlatmış. Sonra Doğubayazıt eski Belediye Başkanı Osman Baydar´da aradı, rahatsızlığını dile getirdi. Sonra şikayetler devam etti, arz ediyorum.

     Musa Turan, Ertuğrul Eryılmaz, Çapa Bilim Kolejlerinin Kurucusu ve sahibi Maksut Konyar, H.Sevdin Koç, Metin Öztürk, Hüseyin Turan, Ali Eryılmaz, Ali Tanrıverdi, M.Emin Öztürk, Hasan Turan, Fahrettin Kaya, Mehmet Zengin, İsmet Uçar, Turgay Kafkaslı, İrfan Çevik, Lütfi Toktaş, Nihat Taştan, Prof.Dr.Çetin Kotan, Op.Dr.Ahmet Koç, Fevzihan Aras, Kadir Okçu, Abdullah Dumlu, BAY-DER Başkanı Ahmet Dumlu, Ataşehir AĞ_DER Başkanı Ebubekir Tanrıkulu, Diyadin-Der Başkanı Dilaver Özden, Dr.Abdurrahman Savsin, Mehmet Özen, Celal Semetay, Hayrettin Fidan, Ferit Ay, Salih Deniz, M.Nuri Barış, Gülten Aras Korkmaz, Zeki Semetay, İbrahim Şahin, H.İbrahim Gürler, Tamer Aladağ, Murat Andiç, Milli Eğitim Müfettişi Yaşar Olgun, Yasemin İnci Soydan, Sevgi Pankal, Sadık Özen, İsmail Düzgün, Kurtuluş Namlı ve diğer dostlar hep sitemlerini dile getirdiler.  • Cuma -8 ° / -22 ° Güneşli
  • Cumartesi -5 ° / -19 ° Güneşli
  • Pazar -2 ° / -17 ° Parçalı bulutlu