Egazete


 • Pazartesi -1 ° / -13 ° Parçalı bulutlu
 • Salı 0 ° / -13 ° Parçalı bulutlu
 • Çarşamba 1 ° / -12 ° Bulutlu
 • BIST 100

  1.546%0,21
 • DOLAR

  7,4159% 0,08
 • EURO

  9,0175% -0,06
 • GRAM ALTIN

  440,54% -0,29
 • Ç. ALTIN

  726,891% -0,29


Anahtar Kelimeler: TELEKOM HERGÜN SORUN…

TELEKOM HERGÜN SORUN…

Doğubayazıt’a bağlı Vatan mahallesi, Şahin sokakta TELEKOM yeraltı kablolarının çalınması nedeniyle 20 gündür o güzergahta internet bağlantılı işleri durmaş vaziyette.

Haber. Nezir ÇELİK

Ardı arkası kesilmeyen mağduriyetlerin biz her zaman olduğu gibi sesi kulağı olmaya devam edeceğiz. Umarım, sesimiz gerekli mercilerin kulağına ulaşır ve sorumluluk sahibi insanları göreve davet eder.

İnternetin insan yaşamında önemli bir yer almasından sonra gözler sürekli Telekom’un hizmetlerine çevriliyor.

Doğubayazıt’ta her gün internet yayınları bozuk ve de çok verimsiz.

Nerede ise bütün sektörler İnternet ile faaliyetlerini sürdürüyorlar. Ticari çalışmaların tamamı internet üzerinden yapılıyor. İnternet ekonomik hayatın adeta vazgeçilmez bir unsuru haline gelmiştir.

Bütün bunlara rağmen TELEKON idaresinin ilgisizliği nedeniyle internet bağlantısı günlerce kesilmekte ve kimsenin kılı kıpırdamamaktadır.

Doğubayazıt’a bağlı Vatan mahallesi, Şahin sokakta  yaklaşık 20 gündür o güzergahta yaşayanların özellikle internet bağlantılı işlerinin durması ile insanların mağduriyetine sebebiyet vermesi sadece acizliktir.

Tahsilat kadar hizmete de önem verilmesi gerekir, tahsilata gelince bütün kanalar kullanılıyor. Faturasını zamanında ödemeyen abonelerin iletişimleri kesiliyor. Fakat buna rağmen vatandaşlara kaliteli hizmet sunulmuyor.

Saygıdeğer yetkililer keşke faturayı 20 gün geciktiren müşterilerinize de aynı töleransı tanısanız da anlayışımız hoşgörümüz karşılıklı olsa değimli?. Lakin nerde bu lütuf dedirtiyorsunuz maalesef insanlara.

Bu sıkıntı kurumunuzun görev ciddiyetiyle bağdaşmıyor, müşterilerinizin ise güvensizliğine sebep olurken misyonunuz ve vizyonunuzun itimatını da haklı olarak sarsıyor.

Unutmayınız, hastası olmayan hastane, öğrencisi olmayan okul, müşterisi olmayan alışveriş merkezi arz talep mekanizması ile çarkı döndürür.

Tercih bir kurumun daimiyeti için hizmeti ile orantılıdır. N.Çelik..