Egazete


 • Pazartesi 27 ° / 9 ° Güneşli
 • Salı 27 ° / 10 ° Güneşli
 • Çarşamba 26 ° / 8 ° Fırtına
 • BIST 100

  1.121%-0,27
 • DOLAR

  7,8015% 1,87
 • EURO

  9,0990% 2,15
 • GRAM ALTIN

  471,56% 2,85
 • Ç. ALTIN

  778,074% 2,85


Ulan sana mı kaldı...???!!!!
20.07.2020 08:44:13
Kendi şahitliklerimiz varken, müteahhitlerin , ihaleye girenlerin rüşvete baglanmisligi varken siz ne yüzle başkan müsveddelerini savunursunuz? Başkanın adına rüşveti nakit toplayan 2 şahıs ortadayken ((ki bunlardan biri kendi ailesinden)) siz ne amaçla böyle haber yapıyorsunuz???? Eğer samimi bir gazete iseniz 3 yıldan beridir yıktırılmış yapılmayan yolları ve yapılmayan hizmetleri yazın

HABERLERDE YETERLİ BİLGİLERİ KALEME ALMAMIZA RAĞMEN AFAKİ YORUMLARDA DOZAJ KAÇIYOR…

Haberleri gündeme taşıyıp, insanlarımızı bilgilendirmek ise sorumluluğumuz icabı bizim işimizdir...

Malumunuz üzere, Doğubayazıt Belediye Başkanı Yıldız Acar 'ın partisinden ihracı konulu bir yazı ile vatandaşlarımızı bilgilendirmeye ve haberi halkımızın görüşleri doğrultusunda sizlere iletmeye çalıştık.

Dikkatinizi çekmek isterimki, bu haber halkın bir kesiminin görüşlerini yansıtmak adına yapılmış ve fevri bir görüş içermemektedir. Zaten haber anlayışımızla da asla ve kata bağdaşmaz.

Gazetemiz adına, şahsi görüşlerimizden, gözlemlerimizden mütevellit haber yapma, detaylı bildirme, elbette ki farklı bir platform dahilinde bağımsız olarak yapılacaktır.

Gazetemizin müdavimi değerli dostlar, evveliyatındaki haberleri gayet iyi bilirler ki, şahsım ve haberci çalışan arkadaşlarım, hiç bir suretle yandaş olmadı ve nabza göre şerbet vermedi, gündem ne ise haber ona binaen tarafsız yapıldı daima. Gündeme göre şekil almadı şükür asla.

Kaldı ki, ilçemiz ve halkımızın, yetkili mercilere ulaşıp mağduriyetlerini arz edemediği bir çok görüş, istek ve şikayetlerini defaatle kaleme aldık, almaya da devam edeceğiz.

Birileri, meyve veren ağacı taşlamaktan geçtik, hangi menfaati güderek bilinmez, kökünden kesmeye çalışıyor.

Lakin bilinmesi gereken önemli bir nüansı gözden kaçırıyor. İlçemiz dâhilinde ki her eksik, bizim sür manşetimiz oldu daima.

Ha, okumuyor da afaki yorumlarla, akar suyu bulandırmaya çalışıyorsa, su daima durulur, bulandırdığı eli, çamur olmakla kalır sadece.

Başkan Acar’ın, icraatlarını anlatıp kendisini savunması gayet doğaldır ve zatıâlilerini ilgilendirir.

Bunu gündeme taşıyıp, insanlarımızı bilgilendirmek ise sorumluluğumuz icabı bizim işimizdir, haber yaparız, bu da bizi ilgilendirir.

Unutmayınız ki, büyük insanlar işleri ile, boş insanlar ise işini yapan insanların emekleri ile uğraşır.N.Çelik...