Egazete


 • Pazartesi 19 ° / 5 ° Bulutlu
 • Salı 20 ° / 3 ° Parçalı bulutlu
 • Çarşamba 20 ° / 5 ° Parçalı bulutlu
 • BIST 100

  1.173%-1,47
 • DOLAR

  8,0737% 1,34
 • EURO

  9,5484% 1,05
 • GRAM ALTIN

  493,88% 1,37
 • Ç. ALTIN

  814,902% 1,37


Zeki semetay
6.09.2019 10:03:20
Sevgili Başkan ve belediye Encümen Arkadaşlar Halkın sizlerden büyük beklentileri var .Çalışmalarınızda başarılar diler Halkımızın beklentilerine cevap olabileceğiniz olan inancıyla ist selam ve saygılar diliyorum .serkeftin .

DOĞUBAYAZIT BELEDİYESİNDEN ÇALIŞMALAR…

Bir çok alanda çalışmalar sıralandı…

Haber. DENGİ ERDOĞAN

Çalışmalar kapsamında ilçede yapılan çalışmaları Belediye yetkilileri şöyle sıralayarak, benzer çalışmaların da devam edeceğini de vurguladılar.

1-Doğubayazıt Belediyesi tarafından başlatılan “Hoş Geldin Bebek” projesi kapsamında doğum yapan annelere ve bebeklerine Belediye Eş Başkanı Yıldız Acar tarafından çeşitli hediyeler vermeye devam ediyor.

2-Belediyece Doğubayazıt Kapalı Ceza Evi önüne bekleme salonu inşa etme projesi ihale aşamasına geldi. Ceza Evine yakınlarını ziyarete giden vatandaşların bu hizmetten faydalanacağı bildirildi.

3-Mezarlıklar Müdürlüğünce bakım, onarım ve eksikliklerinin tamamlanması kapsamında, Sargül Mahalle Mezarlığına wc, abdesthane ve ayrıca Mezarlığın eksik kapılarının yapım işi devam ediyor.

4-TURNUVADA FİNALİSTLERE ÖDÜL…
Düzenlenen turnuvada kıyasıya mücadele eden takımlar arasında ;
1. Mat Spor -2 . Relax Fitnes - 3 . Asil Spor oldu. Ayrıca takımlar arasında Ahmed-i Hani spor turnuvanın centilmen takımı seçildi. Gerçekleşen ödül töreninde Belediye Başkanlığınızca takımlara plaketleri takdim edildi.

5-Fen İşleri Müdürlüğünce İshakpaşa Mahallesi Şerafettin Eryılmaz (1.Nolu Iğdır) Caddesinde Sıcak Asfalt için çalışmalar başladı.

6-Ahmed-i Hani Türbesinde Temizlik İşleri Müdürlüğünce çevre temizliği yapıldı.

7-İlçe genelinde yapılan Doğalgaz çalışması nedeniyle bozulan yollar, Belediye tarafından başlatılan onarım, yama ve kilitli parke taşı döşeme çalışmaları başladı.

8-İlçe merkezinde kapalı olan yolların açılması ile ilgili çalışmalar vatandaşların katkılarıyla aralıksız devam ediyor. Uluyol Mahallesinde yeni imar yolu yaya ve araç trafiğine açıldı.

9-Doğubayazıt Çarşı caddesinde sanatsal tasarım (Mural) çalışması ile farkındalık oluşturuldu.