Egazete


 • Çarşamba 1 ° / -12 ° Bulutlu
 • Perşembe 1 ° / -7 ° Hafif kar - Sağanak
 • Cuma 2 ° / -5 ° Hafif kar - Sağanak
 • BIST 100

  1.489%-3,08
 • DOLAR

  7,3957% 0,71
 • EURO

  8,9454% 0,08
 • GRAM ALTIN

  437,87% 0,17
 • Ç. ALTIN

  722,4855% 0,17


DOĞUBAYAZIT BELEDİYE BAŞKANI YILDIZ ACAR’DAN GAZETEMİZE PLAKET…

BAŞKAN ACAR, 24 TEMMUZ GAZETECİLER VE BASIN BAYRAMINA ÖZEL GÜNDE GAZETECİLERLE BİR ARAYA GELDİ…

Haber. Doğubayazıt Gazetesi

Doğubayazıt Belediye Başkanı Yıldız Acar, 24 Temmuz Gazeteciler Günü münasebetiyle İlçede faaliyet gösteren Yerel Gazete temsilcileri ile bir araya geldi.

Gazetecilerin bayramını tebrik eden Başkan Acar yaptığı açıklamada, “Toplumumuzun doğru ve tarafsız haber alması için yaptığınız özverili çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ederim. Genelde Dünyada özelden yaşadığımız coğrafyada olup bitenleri bizlere demokratik şeffaf tarafsız bir şekilde aktarıp insanları bilince ulaştıran Başta Doğubayazıt Gazesi’nden Nezir Çelik olmak üzere, siz değerli gazetecilerimizin şahsında tüm emek veren basın emekçilerinin gazeteciler günü kutlu olsun.”dedi.

Gazetemiz Sahibi Nezir Çelik ile Narinkale Gazetesinden Cemil Baydar, ile Doğubayazıt’ta görev yapan mahalle muhtarlarıyla birlikte katıldığı programda Doğubayazıt Gazetesi ve Narinkale Gazetelerine plaket takdim etti.

BİZDEN BİR KAÇ ÖNERİ…

Bu coğrafyada yaşam döngüsünü, habere değer her oluşumu, yalın ve objektif bir lisanla kaleme alan meslektaşlarımızın, gazeteciler ve basın bayramını tebrik ediyoruz. Ve bu günü, kıymetli takdirleri ve lâyık gördükleri, plaket ile onurlandıran, belediye başkanı Yıldız Acar'a gazetemiz adına teşekkür ederiz.

Yapılan her iş, layıkıyla yapılıp, takdir ediliyorsa ve bunu insanlar memnuniyetleri ile dile getiriyorsa, doğru yoldasınız demektir. Bu da emeğin, amacına hizmetine, motivasyon vesilesi olmaktadır.

Her insan, aynı düşünceyi paylaşmak zorunda değildir, aslen, fikirler farklı, yorumlar başka pencereden olduğu takdirde ki buna katılır yada karşı olursunuz, nihai karar zengin bir kültürün harmonisini oluşturur.

Bir tek ortak nokta, insana saygı, fikirlere ehemmiyet vermek olmalıdır.

Unutulmamalıdır ki, her insan, kendi niyetinin, nimetini yer.

Nimetinin katığı ise onuru, dürüstlüğü ve yaptığı işe duyduğu saygı olmalıdır.