Egazete


 • Cuma 6 ° / -4 ° Güneşli
 • Cumartesi 6 ° / -5 ° Güneşli
 • Pazar 6 ° / -5 ° Güneşli
 • BIST 100

  1.333%0,20
 • DOLAR

  7,7857% 0,18
 • EURO

  9,4514% 0,05
 • GRAM ALTIN

  460,35% 0,01
 • Ç. ALTIN

  759,5775% 0,01


BAŞKAN CEMİL NAZLI KARARLI, ESKİŞEHİR AĞI DERNEĞİ ATAKTA

Haber. Mehmet Koç

Eskişehir Ağrılılar Derneği, tepeden tırnağa değişti. Yönetim değişti, Dernek Binası değişti, Modern toplantı salonları oluştu ve en önemlisi de genç bir ekip işbaşına geldi.

Uzun süre başarılı bir tempo ile dernek başkanlığı yapan Mehmet Karaca, son kongrede aday olmadı ve yardımcısı olan iş insanı Cemil Nazlı, başkanlığı üstlendi.

Dernek Yönetim Kurulu üyeliklerine ise M. Beşir Keskin, İbrahim Turan, Salih Demir, Ramazan Günyeli, Yunus Donat ve Selami Aydemir seçildiler.

Yönetim Kurulu Yedek üyelikleri ise Erhan Akkuş, Mustafa Mamaz, Baran Türkmen, Ümit Altıntaş ve Cesim Karababa'dan oluştu

Derneğin Denetim Kurulu ise Suat Tuncer başkanlığında  Hasan Fecri Oral ve İsmail Gündoğdu. Denetim Kurulu Yedek üyeliklerine ise Vedat Çelik, Mehmet Zeki Altun ve Cengiz Aslan getirildi.

Amaçlarının Ağrı'yı,  elden geldiğince Eskişehir'e ve dolayısıyla Türkiye'ye tanıtmak olduğunu ifade eden başkan Cemil Nazlı, bir diğer hedeflerinin  ise Eskişehir'deki Ağrılıların birlik ve beraberliğini sağlamak olduğunu kaydetti.

Ağrı'yı bir bütün olarak düşündüklerini, ilimizin sorun ve sıkıntılarına ayrım yapmadan yaklaştıklarını söyleyen başkan Cemil Nazlı " Patnos bizim için ne ifade ediyor ise  Doğubayazıt da, Ağrı merkez de, Hamur, Tutak, Eleşkirt, Taşlıçay ve Diyadin de, aynıdır ve her ilçemize aynı mesafedeyiz" diye konuştu.

Dernek Başkanlığına seçildikten sonra tüm mesaisini dernek için ayırdığını ifade eden başkan Cemil Nazlı " ben ve yönetim kurulu üyeleri arkadaşlarım  ticari işlerimizden çok Dernek faaliyetleri ile alakadar oluyoruz. Çünkü bunun vebali büyüktür. Eski başkanımız Sayın Karaca'nın gösterdiği hassasiyeti elimizden geldiği kadarıyla devam ettireceğiz" dedi.