Egazete


 • Pazartesi 9.3 ° / 1.9 ° Dağınık bulutlar
 • Salı 14.1 ° / 3.7 ° bulutlu bulutlar
 • Çarşamba 10.8 ° / 1 ° Light rain
 • BIST 100

  1.780%0,18
 • DOLAR

  12,6612% 2,36
 • EURO

  14,2857% 1,98
 • GRAM ALTIN

  731,32% 2,56
 • Ç. ALTIN

  1206,678% 2,56


BARAN KARAHAN VE MAHMUT DOĞAN, GAZETEMİZ SAHİBİ NEZİR ÇELİK İLE GÖRÜŞ ALIŞ VERİŞİNDE BULUNDU…

Doğubayazıt Gazetesi

Doğubayazıt Belediye Meclis Üyesi aynı zamanda Başkanlığa vekalet eden Baran Karahan ve Başkan Yardımcısı Mahmut Doğan, gazetemize nezaket ziyaretinde bulundular.

31 Mart 2019’da Doğubayazıt Belediye Meclis Üyeliğine seçilen ve Başkan Yıldız Acar ile birlikte siyasi yaşamını bağımsız olarak sürdürme kararı alan Doğubayazıt Belediyesinin sahada ki yüzü Baran Karahan ile Başkan Yardımcısı Mahmut Doğan, Seçildiği günden beri ısrarla çalışmalarını sürdürüyorlar. Özellikle halkın sorun ve sıkıntılarına yardımcı olmaya çalışan Karahan ve Doğan, görev paylaşımında üzerlerine düşen görevleri yapmaya çalışıyor.

Nisan ayında başlayan inşaat sezonunda Doğubayazıt’ın her tarafını parke taşı, kaldırım, yol genişletme çalışmaları köprüler ve özellikle asfalt serimi ile adeta şantiyeye çeviren bir performans sergileyen yöneticiler, sezonun sonuna yaklaştığını belirttiler.

Doğubayazıt için elinden geleni yaptıklarını söyleyen Baran Karahan, “Her yeni günün Doğubayazıt’ımıza güzellikler getireceğine olan inancımızla bundan sonraki sürecide halkımızla birlikte sürdüreceğimizi bir kez daha sizlerin aracılığı ile duyurmak istiyorum. Belediye bütçemizi doğru kullanıyoruz. Halkımız bilsin ki belediye olarak çok çalışmalar yaptık. İlçemizin her noktasında çalışmalarımız şekil alarak beklenen güzelliğine kavuştu. Yıllardır hizmet bekleyen, adeta kapalı kutu gibi çıkmaz sokaklar içinde kaderine terk edilen Mahallelerimiz yeni yönetimimiz ile birlikte nefes aldı. Özellikle servis yolları ve ara bağlantı yollarına odaklanan ekiplerimiz ile birlikte Doğubayazıt Belediyesi, son bir yılda hizmet kapısını sonuna kadar araladı. Doğubayazıt belediyesi, yerel yönetimler arasında hizmeti ile ön planda ve örnek Belediyeler arasında.” dedi.

Öte yandan, Başta Esnafların rahatı ve yoğun olan şehir merkezini 10 gün içinde tamamlamayı hedeflediklerini belirttiler.